Anthem je tijekom razvoja imao ugrađenu opciju igranja samostalno van mreže
Znamo kako je EA ugasio Anthem jer više nije htio održavati servere za one ljude koji su ga još uvijek igrali. Koliko je to ljudi bilo, zbilja nemamo pojma. Ali možda nije trebalo tako. Mark Darrah radio je na igri kao producent, iako ne glavni, pošto je tijekom razvojnog procesa bilo svega i svačega. Krajem…
