Radi se na nekoliko Halo naslova

343 Industries, studio koji zadnje desetljeće radi na Halo serijalu, najavio je kako radina nekoliko igri unutar istoga. Pod novim imenom. 343 Industries odlazi u povijest, a novo ime bit će veoma inovativno – Halo Studios.

Predstavili su i Project Foundry, za kojeg kažu da je više unutarnji projekt koji služi za vježbanje, koji pokazuje kako bi Halo izgleda uz Unreal Engine 5. Pošto je to izgleda direkcija s kojom studio ide, odbacuju Slipspace Engine na kojem su radili prethodne nastavke serijala. Video pokazuje koliko tim pomiče vizuale uz novo ruho nekih starih lokacija.

Halo Infinite nije dosegnuo očekivanja koje je Microsoft zacrtao. Hoće li nova igra uspjeti? To je pitanje od milijun dolara. Halo se trenutno nalazi u veoma čudnoj situaciji. Još uvijek ima igrače, još uvijek ima reputaciju. Ali sve to nije na nivou kakvog je imala prva igra, niti govorimo o godišnjim izdanjima kao neki drugi FPS serijali.

Kada će taj novi Halo doći? Tu informaciju još nisu rekli. Niti su rekli na čemu sve rade, pošto je za pretpostaviti da je samo jedan projekt kojeg imaju idući numerirani nastavak serijala.

One thought on “Radi se na nekoliko Halo naslova

Odgovori

Ova web-stranica koristi Akismet za smanjenje spama. Saznajte kako se obrađuju podaci vaših komentara.