Diablo 4 neće imati ekspanziju ove godine

Blizzard nam je kazao što sve imaju u planu za Diablo 4 do kraja godine. Glavna stvar koju smo naučili je to kako tijekom godine neće doći nova ekspanzija nego tek 2026. godine. Ideja jedna ekspanzija svake godine time pada u vodu. Trebala je i ranije jer je Vessel of Hatred došao prerano, kada igra još nije bila spremna za toliko novog sadržaja kada nije sredila probleme koje je bazna igra imala.

Osim ekspanzija za 2026. godinu najavljeni su novi ranking sistem i ljestvica najboljih. I dok o tome možemo nagađati što će biti, znamo što nas čeka kroz kvartale iduće godine. Od travnja je u planu Belial’s Return, u kojem će se i on vratiti kao novi lair boss te nas u tom periodu čeka obljetnica dvije godine igre. Od srpnja je na rasporedu Sins of the Horadrim koji će imati naglasak na nightmare dungone te će donijeti podršku za miš i tipkovnicu na konzole. Rujan bi trebao biti početak za Infernal Chaos koji će donijeti Infernal Horde update.

Na prvu sve ovo zvuči jako lijepo i zbilja mi je drago što Diablo 4 raste količinom sadržaja. Jer prije dvije godine, kada je igra izašla, sam odustao od danjeg igranja jer mi se mnoge stvari u kasnijim fazama igre nisu sviđale. Od tada nisam zaigrao igru, čak ni ekspanziju koju sam kupio. Morat ću to ispraviti i vidjeti koliko toga je sada bolje nego prije dvije godine.

Odgovori

Ova web-stranica koristi Akismet za smanjenje spama. Saznajte kako se obrađuju podaci vaših komentara.